Darbo laikas

Direktorius
Marius Surplys

Val.
sk.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
40 8.00-12.00

12.45-17.00

8.00-12.00

12.45-17.00

8.00-12.00

12.45-17.00

8.00-12.00

12.45-17.00

8.00-12.00

12.45-15.45

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Daiva Budvytienė

Val.
sk.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
40 9.00-13.00

13.45-17.45

9.00-13.00

13.45-17.45

9.00-13.00

13.45-17.45

9.00-13.00

13.45-17.45

9.00-13.00

13.45-16.30

Ūkvedys
Darius Razanta

Val.
sk.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
40 7.00-11.00

11.30-15.30

7.00-11.00

11.30-15.30

7.00-11.00

11.30-15.30

7.00-11.00

11.30-15.30

7.00-11.00

11.30-15.30

Kompiuterių priežiūros specialistas
Darius Razanta

Val.
sk.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
20 15.30-19.30 15.30-19.30 15.30-19.30 15.30-19.30 15.30-19.30

Raštvedė
Jūratė Kiseliovienė

Val.
sk.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
40 8.00-12.00

12.30-16.30

8.00-12.00

12.30-16.30

8.00-12.00

12.30-16.30

8.00-12.00

12.30-16.30

8.00-12.00

12.30-16.30

Socialinė pedagogė
Aušra Vingienė

Val.
sk.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
36 8.00-13.00

13.30-16.30

8.00-13.00

13.30-16.30

8.00-13.00

13.30-16.30

8.00-13.00

13.30-14.30

8.00-13.00

13.30-14.30

Bibliotekininkė
Vilma Nausėdienė

Val.
sk.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
10 8.00-12.00 8.00-12.00 10.00-12.00

16.00-18.00

8.00-11.00

19.20-20.20

9.10-13.10

Budintis
Aleksandras Starovoitovas

Val.
sk.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
20 7.00-11.30 7.00-11.30 7.00-11.30 7.00-11.30 7.00-11.30

Pastatų priežiūros darbininkas
Aleksandras Starovoitovas

Val.
sk.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
20 12.00-16.00 12.00-16.00 12.00-16.00 12.00-16.00 12.00-16.00

Valytoja
Danutė Toliušienė

Val.
sk.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
30 14.30-18.30

19.00-21.00

14.30-18.30

19.00-21.00

14.30-18.30

19.00-21.00

14.30-18.30

19.00-21.00

14.30-18.30

19.00-21.00

Valytoja
Danutė Radavičienė

Val.
sk.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
30 14.30-18.30

19.00-21.00

14.30-18.30

19.00-21.00

14.30-18.30

19.00-21.00

14.30-18.30

19.00-21.00

14.30-18.30

19.00-21.00

Budėtoja
Evelina Petrauskaitė

Val.
sk.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
20 8.00-12.00 8.00-12.00 8.00-12.00 8.00-12.00 8.00-12.00