Laisvos darbo vietos

Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centrui reikalingas socialinis pedagogas nuo 2022 Sausio 1 d.

Reikalavimai:

• Išsilavinimas turi atitikti kvalifikacinius reikalavimus, nustatytus Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 str., ir Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymo Nr. V-774, nuostatas.
  • Diplome turi būti nurodyta socialinio pedagogo kvalifikacija. Gali būti paskutinių kursų studentas.

Darbo užmokestis:  priklauso nuo turimos kvalifikacijos ir darbo stažo (koeficientas nuo 6,91 iki 8,62).

Informacija teikiama tel. 8 441 42496, mob. 8 694 19 393

Dokumentai priimami:

El.paštu: direktorius@smc.silute.lm.lt

Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centrui didžiausias turtas  – darbuotojai, kurie nuolat mokosi ir tobulėja.

Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu: rastine@smc.silute.lm.lt, direktorius@smc.silute.lm.lt net ir tuo atveju, jeigu šiuo metu mūsų internetinėje svetainėje darbo pasiūlymo nėra.

Telefonai pasiteirauti (8 441) 620 45