Internetinio mokymo kursai Kipre

   

2022 m. balandžio 25-29 dienomis, Limasolio mieste, Kipre, vyko Erasmus+ KA1 kvalifikacijos tobulinimo kursai, tema: „E – mokymosi link: internetinių kursų rengimas“. (angl. Towards E-learning: Online Course Development).
Kursuose dalyvavo ir Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro mokytojai Asta Grigalienė ir Aurimas Liekis. Užsiėmimų metu dalyviai iš skirtingų Europos šalių, gilino IT žinias, mokėsi rengti internetinius kursus, gilinosi į kursų turinio formavimo ir aktualumo nustatymo galimybes, atliko praktines užduotis, patys kūrė internetinio mokymo paketus, filmavo savo pristatymus ir dalijosi medžiaga tarpusavyje. Didelį įspūdį paliko bendravimas su kitais komandos nariais, organizuotos išvykos į istorinius – kultūrinius objektus bei pažintis su nacionaline graikiška virtuve ir kultūrinėmis tradicijomis.


Šis projektas finansuojamas remiant Europos komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Erasmus+ projektas Nr. 2020-1-LT01-KA104-0477802 „Inovatyvūs mokymo metodai besimokančių suaugusiųjų ir andragogų sėkmei“.