Kalėdinio atviruko konkursas

Gruodžio 16 d. baigėsi mėnesį trukęs kalėdinio atviruko konkursas, kuriame dalyvavo mūsų centro mokiniai ir TAU dailės būrelio dalyviai.
Iš viso buvo pristatyti 32 įvairiomis technikomis atlikti atvirukai. Komisijai, sudarytai iš šešių narių: mokinių, mokytojų ir kitų centro darbuotojų, teko nelengvas uždavinys – išrinkti 3 gražiausius ir labiausiai temą atitinkančius atvirukus. Visi kūriniai buvo subtilus, originalūs ir patraukė dėmesį savo išskirtinumu. Komisijos nuomone, labiausiai įvertinti turėtų būti šie, kalėdinių miniatiūrų autoriai: Aldona Šimanauskienė, 1 vieta – TAU studentė, 2 vieta buvo skirta Irenai Dapševičienei, taip pat TAU studentei, o 3 – atiteko studentei Birutei Morkevičienei, pristačiusiai ne vieną subtilų atviruką.
Sveikiname nugalėtojas ir visus konkurso dalyvius! Jų sukurtus darbus galite pamatyti užsukę į Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centrą. Laureatams bus įteiktos kalėdinės dovanėlės.

Dailės mokytojas metodininkas Aurimas Liekis