Informacija Šilutės Trečiojo amžiaus universiteto studentams

Karantinui besitęsiant pristatome jums naujieną! Nuotolinės paskaitos mūsų studentams bendradarbiaujant su kitais Lietuvos Trečiojo amžiaus universitetais. Sekite informaciją mūsų Facebook ir internetinėje svetainėje. Nuolat dalinsimės paskaitų nuorodomis, į kurias galėsite prisijungti, klausytis paskaitų ir užduoti klausimus. Pirmoji naujiena iš Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto: „VASARIO 3 D. 11,00 VAL. – nuotolinis susitikimas su Stiliaus ir mados fakulteto dekane Ilona Grybauskiene, kuri supažindins su 2021 metų mados tendencijomis.

Aprangos kodas – SPALVINGAS Paieškokite savo spintoje spalvingos aprangos, ryškių detalių „

Nuoroda į ZOOM susitikimą: https://us04web.zoom.us/j/76300619196?pwd=b0FiSUhZNU1RdDVwV3hUUjc5Wmx2Zz09

P.S. Jei kas turite sunkumų prisijungiant prie Zoom platformos, atvykite į mūsų centrą (prieš tai pasiskambinkite) ir saugiai padėsime jums prisijungti.

Vasario 12 d. 14,00 val. vyks paskaita „Lietuva per 30 nepriklausomybės metų“. Lektorius P. Avižinis, Šilutės TAU rektorius. Paskaitą bus galima stebėti tiesiogiai Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro Facebook puslapyje. Nuoroda patalpinsime likus kelioms dienoms iki paskaitos.