Šilutės TAU klausytojai su meile menui ir energija pradėjo naujus mokslo metus

Su atviromis širdimis menui – kūno ir sielos atgaivai – bei naujoms žinioms spalio 1-ąją naujus mokslo metus atšventė Šilutės Trečiojo Amžiaus Universiteto klausytojai. Taip jau yra ne vienerius metus, kad Šilutės TAU savo naujų mokslo metų sezoną atidarė ne kartu su visos Lietuvos mokiniais ir studentais rugsėjo 1-ąją, o būtent mėnesiu vėliau, kai minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, o spalis skelbiamas pagyvenusių žmonių mėnesiu.
Šventinis renginys prasidėjo teatralizuotu lėlių teatro pasirodymu. Į teatro studiją maždaug prieš metus susibūrę keli Šilutės TAU klausytojai kartu su vadove ir režisiere Saulina Grinčinaitiene susirinkusiesiems parodė nuotaikingą spektaklį ir linksmai nusijuokti privertė ne vieną žiūrovą.
Vėliau visus pasveikino Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro direktorius Marius Surplys, sveikinimo žodžius išsakė ir Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis bei Švietimo skyriaus vedėja Dainora Butvydienė.
Kaip žinia, šiemet Šilutės TAU savo klausytojus pakvietė ir vėl į du fakultetus, šiek tiek pakeitusius, praplėtusius savo veiklos ir galimybių planą, tai – į Kultūros ir dvasinio tobulėjimo fakultetą bei Sveikos gyvensenos fakultetą. Tad renginio metu taip pat buvo pristatyti ir vieni iš svarbiausių Šilutės TAU narių: rektorius – Pranas Avižinis, prorektorė – Daiva Budvytienė, Kultūros ir dvasinio tobulėjimo fakulteto dekanė – Irena Arlauskienė, prodekanė – Aldona Sapronaitienė, Sveikos gyvensenos fakulteto dekanė Vincenta Bubilienė, prodekanė – Irena Lekavičienė.
Senjorų šventę energijos spalvomis nudažė ir kiti Šilutės TAU klausytojų parengti koncertiniai pasirodymai. Juos dovanojo šokių kolektyvas „Aukštumala“ (vadovė Alina Urbonienė) ir Dainų ansamblis (vadovė Loreta Mieliultė).
Tradiciškai renginys užbaigtas šiais metais savo garbingus jubiliejus paminėjusių klausytojų pasveikinimu ir pagerbimu.
Šilutės TAU mokslo metų atidarymo renginys buvo surengtas Šilutės profesinio mokymo centro paslaugų ir turizmo skyriaus aktų salėje (Lietuvininkų g. 72)