Išvyka į Tauragę

Gegužės 10 dieną Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro jaunimo klasių mokiniai turėjo edukacinę išvyką į Tauragės LDK Kęstučio Šaulių 7-osios rinktinės kuopą. Bendraudami su kariškiais, mokiniai sužinojo Šaulių sąjungos įkūrimo istoriją ir apie jos svarbą, ženklo reikšmę bei vertybes, kurios būtinos šauliams. Mokiniai susipažino su ginklais ir galėjo pašaudyti patys.
Po pietų pertraukėlės, lankėsi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų batalione, kur apžiūrėjo patalpas, kuriose gyvena kariai.
Mokiniai bendravo su kariais ir karininkais, kurie išsamiai atsakė į iškilusius klausimus. Kariškiai papasakojo apie kliūčių ruožus, kuriuos reikia įveikti kiekvienam būsimam pėstininkų bataliono kariui.
Kupini ryžto ir noro tapti Lietuvos kariais, grįžome į Šilutę. Tai buvo nepakartojama patirtis ir pažintis su kario gyvenimu.

Vyr. mokytoja V.Nausėdienė