Išvyka į Švėkšnos Diemedžio centrą

Balandžio 12 dieną, 8 ir 10 J klasių mokiniai ir suaugusiųjų dailės būrelio dalyvės vyko į Švėkšnos Diemedžio mokymo centrą, kur mokosi elgesio ir emocijų sutrikimų turintys vaikai. Ten spec. pedagogė A. Pielikienė susipažino su institucijos veikla,  senjorai ir jaunimo klasių mokiniai taip pat dalyvavo ir dizaino kūrybinėse dirbtuvėse, kur turėjo galimybę iš įvairios odos skiaučių pasigaminti knygos skirtuką ir dekoruoti atviruką Velykine tematika. Dailės būrelio dalyvės taip pat išmoko gaminti ir odines gėles, pritaikant odos glamžymo technologiją.
Edukaciją vedė dailės mokytoja G. Adeikienė. Šeimininkai taip pat pristatė ir psichologinės pagalbos ir konsultavimo skyrių, kur supažindino su įvairiomis terapijų rūšimis: hidro, multisensorine, muzikos, šokio, dailės ir kitomis terapijomis. Jaunimo klasių mokiniai kartu su suaugusiais besimokančiaisiais mielai išbandė terapijų teikiamus malonumus, pagulėjo vandens lovoje, suposi šviesų sūpynėse, žaidė virtualiuosius žaidimus.
Pakeliui buvo aplankytas Švėkšnos grafų Pliaterių dvaras, bažnyčia, turgaus aikštė.
Gegužės mėnesį suplanuotas atsakomasis Diemedžio mokymo centro mokinių vizitas į Šilutės JSM centrą, kur mokytojas A. Liekis mokys kaip susikurti svajonių interjero maketą ir antrinių žaliavų.