Centre pakvipo ne tik pavasariu, bet ir šv. Velykų laukimu

Likus vos dviem savaitėms iki didžiosios pavasario šventės – šv. Velykų, mūsų centre jau jaučiamas malonus jų laukimas. Visus, kas užsuka, prie pagrindinių durų pasitinka jaunimo klasių mokinių papuoštas velykinis medis, meniškai dekoruoti kiaušiniai.
Jaunimo klasių mokiniai šiemet ne tik margino kiaušinius, bet ir patys iš putplasčio gamino kiaušinio formos kamuoliukus, juos šlifavo, o paskui – ir dažė. Tokie „kiaušiniai“, anot vaikų, yra daug patvaresni, ilgai išliekantys ir galbūt dar džiugins aplinkinius kaip dekoracijos ne vienerius metus, kai lauksime Velykų.
Kartu su bibliotekininke ir lietuvių kalbos mokytoja mokiniai paruošė ir stendą, kuriame aprašyta informacija apie Velykas – jų senąsias tradicijas, papročius, margučių dažymo ypatybes, spalvų reikšmes. Čia taip pat galima rasti įvairių patarimų artėjančios pavasario šventės pasirengimui.