Šilutės TAU studentai lankėsi LRT studijoje ir susitiko su daktaru A.Unikausku

Dar prieš šv. Kalėdas apsilankę sostinėje, Šilutės TAU studentai pasivaikščiojo senamiesčiu, aplankė Rutušės aikštę, LRT pastatą, o vėliau turėjo puikios progos iš arti pabendrauti su profesoriumi Alvydu Unikausku. Kitaip tariant šilutiškiai nusifilmavo net keturiose analogų neturinčiose laidose „Klauskite daktaro“.
Pirmoji laida, kurioje nusifilmavo Šilutės TAU nariai, buvo apie celiulitą. Profesorius A.Unikauskas dalyviams paaiškino, jog celiulitas atsiranda ne dėl riebalų sankaupų, kaip daugelis iki šiol manė. Celiulitas atsiranda dėl struktūrinių poodinio sluoksnio pakitimų. Tai lemia ne tik netinkama mityba, fizinio aktyvumo stoka, bet ir endokrininės ligos, stresas. Celiulitas gali susiformuoti ir gana jauname amžiuje.
Kita laidos tema buvo apie nutukimą ir jo problemas. Šios „Klauskite daktaro“ laidos filmavimo metu A.Unikauskas akcentavo, jog viena iš svarbių nutukimo priežasčių yra miego stygius. Jei trūksta miego, net sporto salėje praleistos valandos gali neduoti laukiamų rezultatų.
Apie razinų naudą šilutiškiai sužinojo trečiojoje filmavimo laidoje. Šios laidos metu studijoje lankėsi ir viešnia –  socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino. Ji kartu su daktaro asistente Liepa Mondeikaite-Norkevičiene žiūrovus iš Pamario linksmino savo moteriškumu, humoro jausmu, nesidrovėjo užduoti A.Unikauskui klausimų, taip pat ir pačios atsakinėjo. Šio filmavimo metu Šilutės TAU studentai ne tik prisivaišino laidos filmavimo komandos vaišinamomis razinomis, bet ir dar kartą iš vedėjo lūpų išgirdo, jog šis unikalus skanėstas turi daug kalio, teigiamai veikia širdies raumenį, mažina širdies ligų riziką.
Ketvirtojoje laidoje, kuri buvo apie šlapimą, šilutiškiai sužinojo, kaip reikia jį vertinti pagal spalvą, kvapą ir skaidrumą. Būtent šie trys požymiai daug ką pasako apie žmogaus fizinę būklę, ar nėra sergama kokiomis ligomis.  Labiausiai žiūrovus intrigavo išsamus daktaro paaiškinimas su vaizdinėmis priemonėmis, kaip žmogaus inkstai skaido skystį (šlapimą) ir kaip jis pasiskirsto organizme.
Viešnagės LRT televizijoje metu Šilutės TAU nariai aplankė ir kitas pastato studijas, pamatė, kaip rengiamos kitos laidos. Gilų įspūdį paliko ir Sausio 13-osios nakties archyvinė fotografijų paroda, senasis laidų vedėjų pultas, kuris 1991 m. kruvinąją naktį buvo stipriai suniokotas.