Šilutės TAU Šv. Kalėdas pasitiko su dėkingumu ir „Gerumo angelais“

Ypatingą penktadienį, gruodžio 21-ąją, kai buvo likusios vos kelios dienos iki didžiųjų metų švenčių, pabūti kartu, palinkėti gražių žodžių, prisiminti savo veiklas ir, žinoma, ištarti nuoširdų „Ačiū“ sukvietė Šilutės Trečiojo amžiaus universiteto (Šilutės TAU) bendruomenė. Jaukus renginys, įvykęs buvusios Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos salėje, buvo apgaubtas ne tik adventine – ramybės, susikaupimo ir supratimo aura, bet ir jautriomis emocijomis.
Kas jau kas, bet Šilutės TAU studentai tikrai vertina savo bendrystę, galimybę mokytis visą gyvenimą ir geba ilgai išlikti jauni – jie patys ir dainavo, ir šoko, ir savas eiles skaitė. Padėkos vakaras vainikuotas gražiausiais palinkėjimais, padėkos žodžiais bei išdalintomis „Gerumo angelų“ statulėlėmis už nuoširdžius darbus.
Popietė, kaip ir dera tokiam metų laikui, prasidėjo kalėdine daina, kurią atliko Šilutės TAU mišrus vokalinis ansamblis (vadovė Loreta Mieliulytė). Ši daina buvo ne vienintelė renginio metu. Dainininkai, vadovaujami naujos vadovės, žiūrovams parodė, kaip jie, susitelkę, vedini bendro tikslo, per gana trumpą laiko tarpą gali parengti puikiausią programą.
Pirmieji susirinkusiuosius pasveikino Šilutės TAU steigėjo Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro administracijos atstovai: direktorius Marius Surplys ir jo pavaduotoja Daiva Budvytienė.
Apie dėkingumą, artėjančių švenčių laukimą bei nuotaikas popietėje kalbėjo ir svečias, Šilutės evangelikų liuteronų parapijos klebonas Remigijus Šemeklis, Šilutės TAU rektorius Pranas Avižinis bei vienas iš didžiausių Šilutės TAU globėjų, rajono meras Vytautas Laurinaitis. Pastarasis susirinkusiesiems palinkėjo šiltų, ramių Kūčių ir šv. Kalėdų, o ateinantiesiems metams – naujų, išsipildančių lūkesčių, sėkmingų mokslų, prasmingų darbų, išlikti pastebėtais.
Vėliau renginio metu dėmesys skirtas patiems aktyviausiems, darbščiausiems ir nuoširdžiausiems Šilutės TAU bendruomenės nariams.
Būtent dar prieš didžiąsias šventes, adventiniu laikotarpiu, Šilutės TAU studentai būrėsi į gerumo akciją „Sušildyk vieną širdį“. Šios akcijos pagrindinis tikslas – parodyti dėmesį vienišam, sunkiai besiverčiančiam ir galbūt užmirštam žmogui, kraštiečiui. Akcijos metu Šilutės TAU moterys mezgė šiltas kojines, šalikus, kepures, pirštines, kiti nariai pirko saldainius, kitokius skanėstus, treti – parūpino šiltų svarbių rūbų ar daiktų, kurie padovanoti pavieniams žmonėms ir šiuo metu nakvynės namuose prisiglaudusiems asmenims.
Atsidėkodama Šilutės JSMC administracija visiems akcijoje dalyvavusiems geradariams – Šilutės TAU bendruomenės nariams – įteikė po „Gerumo angelo“ statulėlę. Iš viso jų buvo išdalinta apie 30.
Iškilmingas gerumo renginys vainikuotas jubiliatų, studentų, pagerbimu ir rajono mero dovanoto torto vaišėmis.