Skulptūros pamoka „Tradicinių ir mišrių technikų panaudojimas kūryboje“

Lapkričio 23 d. suaugusiųjų savaitės renginius vainikavo edukacinė išvyka į Kintus, kur mokytojas A. Liekis ir mokytoja V. Nausėdienė vedė skulptūros pamoką tema: „Tradicinių ir mišrių technikų panaudojimas kūryboje“. Užsiėmimas vyko Šilutės meno mokyklos dailės klasėje. Dalyviai, Vydūno filosofijos inspiruoti, kūrė skulptūrinius akcentus, gamino savo rankų atspaudus iš gipsuoto binto, vėliau juos užbaigė įvesdami grafiniu elementų, Vydūno minčių, tušu. Po edukacinės dalies sekė teorinė paskaita Vydūno kultūros centre, kur muziejininkės Asta ir Reda pristatė video instaliaciją, pojūčių kambarį ir supažindino su filosofo Vydūno veikla ir kūryba. Vydūno tematika pasirinkta neatsitiktinai, nes 2018 – ieji yra Vydūno metai. Edukacijos dalyviai buvo 10 J klasės mokiniai ir Šilutės TAU studentai.

A.Liekis