Integruota anglų – matematikos – fizikos pamoka

7-8J klasių mokiniai savo žinias gilino integruotoje anglų-matematikos-fizikos pamokoje ir mokėsi išmatuoti pasaulį.
Kūrybiškų metodų pagalba mokiniai atliko praktines matematikos, fizikos ir anglų kalbos užduotis, kurių buvo ne viena.
Anot mokinių, viena iš smagesnių užduočių buvo surasti piniginius šalių vienetus ir juos priskirti konkrečiai, sąraše nurodytai šaliai. Dar jų laukė vir kita linksma praktinė užduotis, kuri ypatingai išjudino – mokiniai žingsniamačiu matavo įvairius atstumus klasėje.
Integruotos pamokos metu anglų kalbos mokytoja M. Šveikauskienė ir matematikos bei fizikos mokytoja E. Druskienė. buvo pateikusios ir užduotį-loteriją. Mokiniai gavo lapus, kur buvo surašyta skaičių seka iki 20. Vienuose užduočių lapuose skaičių trūko, kituose – ne. Pastarieji ir buvo tarsi laimingas loterijos bilietas, nes užduoties atlikti nereikėjo. Tose užduotyse, kur trūko skaičių, mokiniai turėjo juos surasti ir užrašyti anglų kalba.
Toliau integruotoje pamokoje mokiniai angliškai užrašė gimimo datas, įvardijo laiką, savaitės dienas, emocijas ir t.t. Pamokos gale mokiniai įsivertino savo darbą ir aktyvumą.