Dalijomės gerąja patirtimi, tobulinome profesinę kompetenciją

Spalio 30 d. Centre lankėsi kolegos iš Švėkšnos „Diemedžio“ ugdymo centro.
Viešnia iš ugdymo centro, psichologė Aldona Giržadienė mūsų Centro pedagogams skaitė paskaitą apie elgesio ir emocijų sunkumų turinčių mokinių charakteristikas, supažindino su ugdymo ir pagalbos teikimo specifika.
Apie elgesio ir emocijų sunkumų/sutrikimų turinčius mokinius ir jų ugdymą pranešimą skaitė „Diemedžio“ ugdymo centro specialioji pedagogė-logopedė metodininkė Aistė Pielikienė.
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ramutė Stankuvienė pasidalijo gerąja patirtimi ir skaitė pranešimą apie darbo klasėje organizavimą ir individualios pažangos skatinimą pamokose.
Gerąja patirtimi apie mokinių ugdymą pasidalijo ir specialioji pedagogė-logopedė Kornelija Martinkienė.
Po seminaro mūsų Centro pedagogai pasidalijo savo gerąja patirtimi, kalbėjo apie darbo specifiką.
Susitikimas atnešė šiltų įspūdžių, malonaus bendravimo nuotaikų.