Mokytojo dieną – visas dėmesys mokytojams

Su gelstančiu rudeniu, su spalio pirmomis dienomis į mokyklos langus pabeldžia ir tradicinė šventė – Tarptautinė mokytojo diena. Šiemet spalio 5-ąją mūsų centre šurmulio ir džiaugsmingų akimirkų taip pat netrūko.
Minėdami Tarptautinę mokytojo dieną laikinaisiais mokytojais tapo mūsų centro dvyliktokai iš suaugusiųjų klasių. Tuo pačiu tikrieji mokytojai tapo „mokiniais“. Šventinėje pamokoje jie kūrė ateities planus, svajojo ir tas svajones užrašė į „Kolektyvinį metų planą“.
Vėliau Centro mokytojai buvo pagerbti bei apdovanoti nominacijomis, pavaišinti dvyliktokų keptais pyragais, turėjo progos pasiklausyti 8 jaunimo klasės mokinio skirtos dainos.
Mokytojai dėkingi jaunimo ir suaugusiųjų klasių mokiniams už Mokytojo dienos staigmenas.