Šilutės TAU studentai pradėjo antruosius mokslo metus

Simboliška, kad, minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną – spalio 1-ąją – į mokslo ir žinių pasaulį duris atvėrė Šilutės trečiojo amžiaus universitetas (Šilutės TAU). Kadangi šie metai jau antrieji Šilutės TAU nariams, tad iškilmingo renginio metu pasveikinti ir ryžtingi „antrakursiai“, ir su džiaugsmingu jauduliu naujai prisijungę „pirmakursiai“. Pasidžiaugta ir veikla bei sparčiai augančiu lankytojų skaičiumi.
Mokslo metų pradžios šventėje, kuri įvyko buvusioje Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykloje, sausakimšoje aktų salėje, sulaukta ir garbingų svečių. Šilutės TAU narius sveikino jų globėjas – rajono meras Vytautas Laurinaitis, Administracijos direktorius Sigitas Šeputis, mero pavaduotojas Algis Bekeris. Pastarieji ne tik džiaugėsi Šilutės TAU narių veiklumu ir iniciatyva, bet ir patys juokaudami pažadėjo, kad mielai ateityje prisijungs ir papildys studentų gretas.
Šventės metu pasidžiaugta ne tik efektingai prieš metus startavusiu Šilutės TAU įkūrimu, bet ir gana greitai augančiu lankytojų skaičiumi. Šiemet iš viso Šilutės TAU gretose jau yra per 200 narių.
Žinoma, pasveikinti ir labai svarbūs žmonės: Šilutės TAU įkūrėjai bei iniciatoriai: Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro direktorius Marius Surplys, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Budvytienė, Šilutės TAU rektorius Pranas Avižinis, kuris, deja, dėl sveikatos laikinų problemų negalėjo dalyvauti renginyje, taip pat – Humanitarinių ir socialinių mokslų fakulteto dekanas Gedeminas Pečiulis ir Sveikatos mokslo fakulteto dekanė Vincenta Bubilienė.
Renginio dalyvius trankia muzika linksmino ansamblis „Šilainė“ (vadovas Antanas Kmita) ir Šilutės TAU narių suburta kapela (vadovas Rimvydas Kairys).
Tradiciškai renginyje pasveikinti ir jubiliatai, Šilutės TAU nariai, kurie birželio-rugsėjo mėnesiais paminėjo savo garbingus jubiliejus. Tai – Laimutė Avižinienė, Genovaitė Budvytienė, Ona Lukošienė, Regina Rimšaitė, Albina Šidlauskienė, Alfonsas Toleikis.
Paskelbdama, kad naujieji mokslo metai Šilutės TAU nariams jau prasidėjo, prorektorė D.Budvytienė pranešė, kad studentų jau laukia netrukus ir pirmasis susitikimas – jis įvyks spalio 12 d.
Šilutės TAU nariams buvo pristatyta ir visa kita suplanuota veikla iki Naujųjų metų pradžios.