Mokslo ir žinių diena

Kaip ir daugelis šalies bei rajono švietimo įstaigų šiemet naujuosius mokslo metus mūsų Centras pradėjo ne rugsėjo 1-ąją, o 3-čiąją. Į iškilmingą Mokslo ir žinių dienos renginį, surengtą aktų salėje, atvyko ir jaunimo, ir suaugusiųjų klasių mokiniai, sulaukta garbingo svečio iš Šilutės rajono savivaldybės administracijos bei šokėjų iš sportinių šokių klubo „Kubana“ (vadovai Lina ir Donatas Blusiai).
Rudens obuoliais išpuoštoje salėje simboliškai buvo prisiminta, jog mokykla – tai tarsi bendruomenės auginamas medis, kurio vaisiai – obuoliai – ne tik pažinimo, bet ir išminties, gėrio, grožio, taikos simbolis.
Susirinkusius mokinius ir mokytojus su nauja mokslo metų pradžia pasveikino Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Jis palinkėjo visiems išlikti patriotiškais savo šaliai, mylėti ją, puoselėti ir sėkmingai įveikti visus mokslo iššūkius.
Mokinius pasveikino ir Centro direktorius Marius Surplys bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Budvytienė.
Renginio metu pasidžiaugta, jog šiais mokslo metais Centre yra net trys abiturientų klasės.
Po oficialiosios dalies mokiniai išsiskirstė į klases, kur su savo auklėtojomis ir kuratorėmis aptarė svarbiausius prasidėjusių mokslo metų reikalus.