Abiturientams įteikti brandos atestatai

Penktadienis ir 13-oji diena toli gražu nėra kažkuo nemaloni data. Būtent tądien Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre buvo surengta iškilminga šventė šių mokslo metų abiturientams. Jiems įteikti brandos atestatai ir palinkėta didžiulės sėkmės tolimesniuose gyvenimo keliuose.
Pasveikinęs į renginį atvykusius abiturientus Centro direktorius M.Surplys pasidžiaugė, kad daugelis iš jų nepabūgo gyvenimo iššūkio ir ryžosi pabaigti mokslus. Anot direktoriaus, ne paslaptis, kad nemaža dalis abiturientų, besimokančių suaugusiųjų klasėse, turi ir taip nemažai rūpesčių bei pareigų: darbus, šeimas. Tad tik nuoširdus noras ir paaukotas laisvas laikas mokslams yra dar labiau verti aplinkinių pagarbos.
Renginio metu buvo pasidžiaugta ir centro mokytojais, kurie padėjo mokiniams pasiekti užsibrėžtus tikslus.
Taigi, šiemet Centre brandos atestatai buvo įteikti net 22 mokiniams, dar 14-ai abiturientų įteikti mokymosi pažymėjimai.