Gamtos mokslų popietė „Gamtos mokslai kitaip“

Balandžio 19 dieną Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre vyko gamtos mokslų popietė  „Gamtos mokslai kitaip“. Mokytojos Elvyra Druskienė ir Silvija Zabarskienė suorganizavo ir vedė popietę, kurios metu 6-10 klasių mokiniai mišriose komandose ir individualiai atliko įvairias užduotis. Ypač didelį susidomėjimą mokiniai parodė atlikdami praktines užduotis. Komandų atstovai atliko  demonstracinius fizikos ir chemijos bandymus, komentavo juos, aiškino  priežastinius ryšius, darė išvadas. Visi popietės dalyviai įsitraukė į užduotį „Pėdsekys“, kur teko atpažinti miško gyvūnų pėdsakus. Maloniai nustebino tai, kad geresniais „pėdsekiais“ buvo pripažintos merginos. Dalyvių darbas buvo pastebėtas ir įvertintas. Visi aktyvūs dalyviai buvo paskatinti saldžiais prizais, o patys aktyviausi – atminimo dovanomis.
Popietės metu ir komandų nariai, ir žiūrovai gilino gebėjimus  gamtamokslines teorines žinias taikyti praktikoje, ugdėsi kritinio mąstymo, savarankiškumo, pasitikėjimo savo jėgomis, draugiškumo kompetencijas.

Silvija Zabarskienė, chemijos mokytoja metodininkė