Žemės diena

Kovo 21 d. visi centro mokiniai dalyvavo renginyje Žemės dienai paminėti. Mokiniai ugdėsi gebėjimus susieti gamtos reiškinius ir suvokimą apie gamtos vientisumą ir harmoniją.  Renginio pradžioje buvo demonstruojamas filmas apie Žemės kaitą, kurią sukelia žmogaus veikla.

Mokiniai demonstravo gebėjimus atsakinėdami į ekologinio, gamtamokslinio  ugdymo  viktorinos klausimus, minė  mįsles. Renginį organizavusios ir vedusios mokytojos Elvyra Druskienė ir Silvija Zabarskienė džiaugėsi pakankamai geromis ugdytinių žiniomis ir apdovanojo aktyviausius dalyvius saldžiais prizais.

Organizatorės priminė, kad kovo 25 d. 18.30 val.  penkti metai yra skelbiama Žemės valanda visame pasaulyje. Renginio dalyviai pasižadėjo išjungti 1 valandai visus elektrinius prietaisus, kurie tuo metu nėra gyvybiškai būtini.